ДЕЗОДОРАЦІЯ – це комплекс гігієнічно – профілактичних заходів спрямованих на знешкодження і нейтралізацію неприємних запахів різних джерел в повітрі.

Поява і поширення неприємних запахів може бути викликана різними причинами. Наприклад, високі температури і вологість сприяють виникненню пліснявих грибів, які утворюють неприємні запахи та представляють інфекційну небезпеку. Неправильне утримання тварин в будинку загрожує появою неприємного запаху, тому для повного його усунення доцільно звернутися до фахівців.

Наша робота починається з виявлення причин та джерела, а потім вже відбувається безпосереднє видалення неприємних запахів.

Кваліфіковані співробітники-дезодоратори проведуть роботи з видалення неприємних запахів за допомогою сучасного обладнання та препаратів, які є абсолютно безпечними в середовищі життєдіяльності людини.

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Послуги дезодорації, які надає компанія PROPECS (Пропекс) допоможуть позбутися від неприємного запаху на підприємствах харчової промисловості, сільськогосподарських комплексів, ресторанів, кафе, магазинів і інших об’єктах. Наші фахівці при виконанні робіт по дезодорації повітря використовують високоякісні препарати і обладнання. Безліч засобів, представлених на ринку, не здатні вивести неприємний запах, вони всього лише маскують його на деякий час. Дезодорація приміщень від нашої компанії допоможе усунути запах, при цьому не залишаючи ніяких слідів. Замовивши послугу дезодорації у нас на сайті або по телефону +380673517077, Вам більше не доведеться ламати голову над питанням «як прибрати неприємний запах».