ДЕЗІНФЕКЦІЯ – це комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань.

Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт. Зокрема це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибів є доволі частою та несподіваною для виробників проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Фахівці дезінфекційної справи «PROPECS» проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Проведення лабораторних досліджень дозволяє визначити проблематику та прийняти швидке рішення для ефективності робіт.

Дезінфекційні роботи включають в себе:
  • Інспекцію об’єкта досліджень (виробничі та складські приміщення, продукція, повітря робочої зони та ін..);
  • Проведення лабораторної експертизи;
  • Механічні роботи (ліквідація основи збудника);
  • Використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії;
  • Подальший моніторинг;
  • Ведення та облік моніторингової документації;

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійність

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Професійна дезінфекція – просто! Як видалити грибок, вивести цвіль або позбутися від вірусу знають фахівці компанії PROPECS (Пропекс). Наша команда професіоналів може провести дезінфекцію згідно з усіма нормами і стандартами якості. Санітарна обробка підприємств дає можливість зберегти гідний санітано-гігієнічний стан об’єкта. Дезінфекція приміщень проводиться після інспекції та визначення, за допомогою лабораторних досліджень, наявності шкідливих мікроорганізмів і збудників інфекційних захворювань. Кращий спосіб запобігти їх появі на підприємстві це профілактична дезінфекція. Але якщо Вам вже необхідно провести знищення мікроорганізмів, грибка або цвілі, PROPECS (Пропекс) надасть послуги дезінфекції хімічним методом і ефективно очистить осередки скупчення збудників інфекційних захворювань. Безпечне проведення дезінфекції високоякісними препаратами і сучасним обладнанням дозволяє відповідати вимогам міжнародних стандартів. Якщо Вам необхідна санітарна дезінфекція підприємств звертайтеся за номером +380673517077 та наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання.