propecs
Контроль шкідників по всій Україні
Контроль шкідників по всій Україні
propecs
propecs

Дезінфекція

propecs

ДЕЗІНФЕКЦІЯ – це комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань.

Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт. Зокрема, це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибів є доволі частою та несподіваною для виробників проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Фахівці дезінфекційної справи «PROPECS» проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Проведення лабораторних досліджень дозволяє визначити проблематику та прийняти швидке рішення для ефективності робіт.

Є такі методи дезінфекції:

  • Фізичний метод, в основі якого лежить термообробка. Тобто, для знищення шкідливих мікроорганізмів та вірусів використовується дія ультрафіолетового опромінення, кип’ятіння тощо.
  • Механічний метод полягає у вологому прибиранні або прибиранні пилососом, фільтрації води та повітря, митті рук та предметів. Але варто зауважити, що механічна дезінфекція виконує лише допоміжну функцію, тобто не знищує віруси та мікроби в цілому.
  • Хімічний метод є найбільш ефективним у боротьбі з патогенними мікроорганізмами на будь-яких поверхнях та предметах, адже в їх основі лежить використання різноманітних хімічних речовин та їхніх сполук, які мають антимікробну активність широкого спектру, добре розчиняються у воді, є безпечними для людей та навколишнього середовища, а також мають не різкий запах.
  • В основі комбінованого методу є поєднання декількох методів дезінфекції, які застосовуються одночасно.

Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибів є доволі частою та несподіваною для виробників проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Фахівці дезінфекційної справи «PROPECS» проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Проведення лабораторних досліджень дозволяє визначити проблематику та прийняти швидке рішення для ефективності робіт.

Дезінфекційні роботи включають в себе:
  • Інспекцію об’єкта досліджень (виробничі та складські приміщення, продукція, повітря робочої зони та ін..);
  • Проведення лабораторної експертизи;
  • Механічні роботи (ліквідація основи збудника);
  • Використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії;
  • Подальший моніторинг;
  • Ведення та облік моніторингової документації.

Професійна дезінфекція значно мінімізує ризики появи та розповсюдження різних видів вірусів та бактерій із проведенням регулярних обробок, кратність яких, зазвичай, складає 1 раз на 7-10 діб протягом місяця.

За минулий рік піймали
propecs
КОМАХ
Замовити разову послугу

Дезінфекція приміщень на виробництвах та складах

Дезінфекція є важливим етапом у забезпеченні продовольчої безпеки на виробництві та складах. Вона необхідна для зниження ризику зараження вірусами, бактеріями та іншими мікроорганізмами, що можуть поширюватися через повітря або контакт з поверхнями.

Засоби дезінфекції: методи та види

Для дезінфекції приміщень на виробництвах та складах використовують різноманітні засоби та методи.

Для початку, давайте розберемося, які бувають види процедури:

  • Поточна дезінфекція проводиться в процесі регулярного прибирання приміщень, коли засоби обробки застосовуються для очищення поверхонь від мікроорганізмів;
  • Профілактична дезінфекція здійснюється перед початком робочого дня або після його закінчення для зниження ризику зараження;
  • Швидка дезінфекція використовується у разі виявлення інфекційної хвороби, щоб знизити ризик її поширення;
  • Експрес дезінфекція виконується, коли необхідно швидко та ефективно очистити і дезінфікувати приміщення або предмет;

Існує кілька основних методів, які використовуються для знищення вірусів, бактерій та інших патогенних мікроорганізмів на поверхнях та предметах:

  • Фізичний метод, в основі якого лежить термообробка, тобто використовується дія ультрафіолетового опромінення, кип’ятіння тощо. Механічний метод включає в себе вологе прибирання, використання пилососів, фільтрацію води та повітря, а також миття рук та предметів. Ця процедура лише допомагає у боротьбі зі забрудненням, але не знищує віруси та мікроби повністю.
  • Хімічний метод є найбільш ефективним у боротьбі з патогенними мікроорганізмами на будь-яких поверхнях та предметах. Цей метод заснований на використанні різних хімічних речовин та їхніх сполук з антимікробною активністю широкого спектру, які добре розчиняються у воді, безпечні для людей та довкілля, а також не мають вираженого запаху.
  • В основі комбінованого методу є поєднання декількох методів, які застосовуються одночасно.

Невикористання обробки на виробництві може мати наступні негативні наслідки: поширення захворювань, погіршення якості продукту, втрата репутації та порушення нормативних вимог, зокрема штрафи та скарги.

Таким чином, обробка на виробництві є важливим елементом підтримання здоров'я та безпеки працівників, забезпечення якості продукції та збереження репутації компанії.

Обробка приміщення з PROPECS

Регулярна професійна дезінфекція може значно знизити ризики поширення різних видів вірусів та бактерій. Зазвичай проводять обробки 1 раз на 7-10 діб протягом місяця.

PROPECS використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт. Зокрема, це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. При дотриманні всіх норм та правил безпеки, препарати безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища.

Ціна формується індивідуально для кожного, зважаючи на розмір приміщення чи території, ступінь зараження, потрібну кількість обладнання та тип препаратів.

Дізнатися детальніше про послуги дезінфекції в Україні можна звернувшись по телефону +380 (67) 351-70-77 або заповнивши форму на нашому сайті.

propecs propecs