Дезінфекція транспорту – наскільки це важливо?

Згідно  Наказам Міністерства транспорту України, транспорт, який здійснює транспортування продуктів харчування, перевезення сільськогосподарських тварин, продовольчої сировини, транспорт медичних установ, а також автобуси, тролейбуси, трамваї, маршрутки потребують періодичного проведення дезінфекційних робіт. Варто відзначити, що дезінфекційні роботи повинні проводитися не тільки в автомобільних транспортних засобах, але і на засобах залізничного, повітряного, річкового та морського базування. Також, санітарна обробка проводитися і для напівпричепів, різних контейнерів і тар, які використовуються у сільськогосподарській діяльності.

трпаъ

Для кожної сфери підприємств повинна проводитися окрема комплексна програма дезінфекції. Так, наприклад, автотранспорт, який займається перевезенням сільськогосподарських тварин повинен проходити санітарну обробку за межами фермерського підприємства. Якщо відсутня можливість обробити транспорт поза, то проводити обробку потрібно на спеціально огородженій території внутрішнього периметра. Варто відзначити, що напівпричепи, а також різні контейнера та тари підлягають регулярній санітарній обробці, навіть після доставки здорової худоби та птиці.

Якщо транспорт перевозить різні продовольства та комбікорм, загальновизнані як неякісні для застосування в їжу або інфіковані хвороботворними бактеріями, грибами або вірусами, то тоді вся місткість: ящик, тара, контейнер, різні ємності повинні бути дуже ретельно опрацьовані. Адже, небезпечні мікроорганізми провокують різноманітні інфекційні хвороби для людини, викликаючи алергічні реакції, та призводять до летальних наслідків. Внаслідок цього, підприємствам і компаніям, які займаються транспортуванням сільськогосподарських тварин, перевезенням кормових сумішей необхідно проводити дезінфекційні роботи і мати відповідні документи. Зауважимо, що санітарні заходи з транспортом повинні проводиться тільки висококваліфікованим персоналом з використанням спеціально призначених засобів. Обов’язково, персонал, який проводить санітарну обробку транспорту, повинен мати індивідуальні засоби захисту. Вищеописані способи обережності дуже актуальні в зонах епідеміологічних захворювань, коли транспорт перевозить заражених тварини та їх туші.

DSC_4180Компанія «PROPECS» надає фахівців в сфері Pest Control з проведення санітарної обробки транспорту та дезінфекції в цілому. Ми проведемо високопрофесійну обробку з використанням сертифікованих і абсолютно безпечних для вантажу і людини препаратів, а також спеціального обладнання.

Наша компанія, надаючи свої послуги, гарантує замовникам ефективність та оперативність проведення робіт з дезінфекції транспорту будь-яких розмірів і типів.

 

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter