Дезінфекція ресторану, кафе. Послуги дезінфекції

У зв’язку із послабленням карантинних заходів в Україні відновились роботи літніх майданчиків, різноманітних ресторанів та кав’ярень. Проте, кожен ресторатор повинен дотримуватись встановлених мір безпеки. Попередити розповсюдження коронавірусної інфекції в даному випадку допоможе професійна дезінфекція ресторану, кафе та інших територій.

Дезінфекція – процес знищення патогенних мікроорганізмів та вірусів на поверхнях з використанням дезінфекційних хімічних засобів.

Дезінфекцію проводять дезінфікуючими засобами, що у встановленому порядку пройшли держреєстрацію та дозволені до використання на об’єктах громадського харчування.

Для профілактики та боротьби з вірусами, зокрема COVID-19, проводять профілактичну та осередкову дезінфекцію. Профілактична дезінфекція ресторану та кафе повинна проводитись систематично, щоб мінімізувати поширення інфекції.

Важливість дезінфекції поверхонь на літніх майданчиках, кафе та ресторанів надзвичайно висока. Адже під час чхання або кашлю утворюються аерозолі, що затримуються у приміщенні до 30 хвилин, після чого потрапляють на столи, стільці та інші поверхні. Інші клієнти, що займуть необроблені дезінфектантом місця, мають великий ризик зараження. Тому, обробку столів, стільців та інших місць контакту необхідно здійснювати після кожного відвідувача.

дезінфекція ресторану, кафе, бару. Послуги дезінфекціїПрофесійна аерозольна дезінфекція приміщень знищить різноманітні шкідливі віруси та мікроорганізми зі всіх поверхонь предметів інтер’єру, а також підлоги, стін та дверей. Санітарна обробка приміщень та літніх майданчиків проводиться висококваліфікованими фахівцями компанії PROPECS (ПРОПЕКС). В нашому арсеналі сучасне професійне обладнання для проведення дезінфекції, яке дозволить потрапити дезінфекційному засобу у всі важкодоступні місця.

Ми турбуємось про безпеку Ваших відвідувачів та персоналу, тому відповідально ставимось до своєї роботи. Ми суворо дотримуємось правил особистої та громадської безпеки, а також всіх норм проведення дезінфекції.

У нас Ви можете замовити послугу дезінфекції разово, або на постійній основі. Після проведення санітарної обробки ресторану або кафе ми надаємо всі необхідні підтверджуючі документи.

Не нехтуйте здоров’ям клієнтів та персоналу, збережіть репутацію свого закладу – замовляйте професійну дезінфекцію від компанії PROPECS (ПРОПЕКС).

Якщо Ви маєте додаткові питання щодо дезінфекції від вірусів та бактерій – телефонуйте за номерами телефонів +380673517077, +380443617077. Наші фахівці безкоштовно проконсультують та нададуть професійні рекомендації щодо мінімізації розповсюдження інфекцій та безпечного знищення небезпечних патогенних мікроорганізмів.

Бережіть своє здоров’я!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter