Дезінфекція приміщень в Україні: методи обробки

В сучасних реаліях дезінфекція приміщень відіграє доволі важливу роль у захисті населення від будь-яких інфекційних захворювань. За допомогою дезінфекційної обробки знижується ризик розповсюдження вірусів та патогенів в повсякденному житті.

Для якісної боротьби з вірусами та інфекціями ми рекомендуємо звернутись до професіоналів, щоб для Вас ця боротьба була безпечною. Команда компанії PROPECS (ПРОПЕКС) надає послуги дезінфекції за допомогою професійного обладнання, до якого відносять ручні оприскувачі, генератори холодного та гарячого туману, а також препаратів, які дозволені в Україні.

Якими методами дезінфекції проводять обробки спеціалісти компанії PROPECS (ПРОПЕКС)?

Для тотального знищення мікробів та вірусів проводять дезінфекційні заходи фізичним, механічним, хімічним, біологічним методом або комбінованим.

Фізичний метод

В основі фізичного методу дезінфекції лежить термообробка. Тобто для знищення шкідливих мікроорганізмів використовується дія ультрафіолетового опромінення, кип’ятіння тощо.

Механічний метод

Дезінфекція механічним методом допомагає лише частково знищувати мікроби з поверхонь, предметів або рук. Даний метод реалізується завдяки вологому прибиранню або прибиранню пилососом, фільтрації води та повітря, миттю рук та предметів. Але зауважте, механічна дезінфекція виконує допоміжну функцію, тобто цілком не знищує віруси та мікроби.

Хімічний метод

Хімічна дезінфекція є основною зброєю у боротьбі з патогенними мікроорганізмами на будь-яких поверхнях та предметах. Здійснюється за допомогою різноманітних хімічних речовин та їхніх сполук, які повинні мати антимікробну активність широкого спектру, добре розчинятися у воді, бути безпечними для людей та навколишнього середовища, а також мати не різкий запах.

Біологічний метод

Реалізується завдяки знищенню мікробами-антагоністами інших збудників інфекційних захворювань. Тобто це трудомісткий процес, за якого відбувається взаємодія мікроорганізмів, при якій один штам знищує інший. Використовується рідко.

Комбінований метод

Його основа полягає у поєднанні декількох методів дезінфекції.

При замовленні дезінфекції приміщень наші фахівці врахують всі фактори, які важливі для визначення необхідного методу проведення та підходящих препаратів для високої ефективності робіт.

Не витрачайте зайві гроші та збережіть дорогоцінний час! Звертайтесь до професійних служб!

Дезінфекція приміщень доступна для замовлення на сайті або за номерами телефонів +380673517077, +380443617077.

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter