Дезінфекція харчових підприємств як метод запобігання розповсюдження COVID-19

Більше двох років Україна, як і інші країни світу, потерпає від небезпечної інфекційної хвороби COVID-19. В умовах обмеженої комунікації, безробіття та загострення ситуації з поширенням кількості хворих, в країні запроваджуються тимчасові «локдауни», які безумовно потребують додаткових необхідних заходів щодо знищення джерел та збудників небезпечних вірусів.

 

Яку загрозу несе коронавірусна інфекція COVID-19?

Відомо, що коронавіруси викликають респіраторні інфекції, від застуди до більш серйозних захворювань, таких як респіраторний синдром (MERS) та більш гострий респіраторний синдром (SARS). Останній, в свою чергу, і викликає коронавірусну хворобу COVID-19.

 

Що являє собою дезінфекція?

Вищезазначені респіраторні інфекції були ефективно ліквідовані в Китаї ще на початку масових спалахів за допомогою впровадження комплексних дезінфекційних заходів.

Дезінфекція являє собою комплекс спеціальних заходів, які проводяться з використанням дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії, спрямованих на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань.

Саме застосування активних дезінфікуючих компонентів в епіцентрі поширення вірусу дозволило майже повністю знищити подальше поширення інфекції та суттєво знизити показники хворих в Ухані та по країні в цілому.

 

Методи дезінфекції, які допоможуть запобігти розповсюдженню вірусних інфекцій COVID-19.

Для досягнення належної безпеки не тільки продукції,  й персоналу, та знищення поширеної інфекційної хвороби доцільно застосовувати такі методи дезінфекції:

Дезінфекція харчових підприємств як метод запобігання Розповсюдження вірусної інфекції COVID-19

  • Фізичний метод, в основі якого лежить термообробка. Тобто, для знищення шкідливих мікроорганізмів та вірусів використовується дія ультрафіолетового опромінення, кип’ятіння тощо.
  • Механічний метод полягає у вологому прибиранні або прибиранні пилососом, фільтрації води та повітря, митті рук та предметів. Але варто зауважити, що механічна дезінфекція виконує лише допоміжну функцію, тобто не знищує віруси та мікроби в цілому.
  • Хімічний метод є найбільш ефективним у боротьбі з патогенними мікроорганізмами на будь-яких поверхнях та предметах, адже в їх основі лежить використання різноманітних хімічних речовин та їхніх сполук, які мають антимікробну активність широкого спектру, добре розчиняються у воді, є безпечними для людей та навколишнього середовища, а також мають не різкий запах.
  • В основі комбінованого методу є поєднання декількох методів дезінфекції, які застосовуються одночасно.

Професійна дезінфекція значно мінімізує ризики появи та розповсюдження різних видів вірусів та бактерій із проведенням регулярних обробок, кратність яких, зазвичай, складає 1 раз на 7-10 діб протягом місяця.

На сьогодні в Україні впроваджують лише карантинні обмеження та не впроваджують масові дезінфекції різних галузей виробництва, тому надважливо забезпечити ряд дезінфекційних заходів для ефективного захисту працівників та споживачів продукції, що виробляється на харчових підприємствах. У цьому можуть допомогти спеціалізовані компанії.

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» під торгівельною маркою PROPECS надає комплексні дезінфекційні послуги, які направлені на істотне зменшення ризиків можливої появи коронавірусної інфекції COVID – 19. Під час проведення робіт, застосовуються лише сертифіковані дезінфектанти та обладнання з Європейського Союзу, що гарантують належну безпеку та високу ефективність робіт.

Команда ТМ PROPECS на високому кваліфікованому рівні здатна забезпечити надійний захист та запобігти розповсюдженню вірусних інфекцій COVID-19  у будь-якому регіоні нашої країни.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter