ДЕРАТИЗАЦІЯ – комплекс спеціальних заходів спрямованих на знищення шкідливих гризунів (щурів, мишей, полівок та ін.). Зокрема винищення гризунів, які можуть завдати значних економічних збитків і є джерелами або переносниками інфекційних захворювань.

Дератизація також представлена інтегрованими методами захисту від гризунів. Це використання відповідного обладнання та засобів для вилову, отруєння та відлякування гризунів. Зокрема для родентицидної принади використовуються принадні пастки різних модифікацій – пластикового та металевого зразків. Для вилову гризунів використовуються механічні та клейові пастки. Також, серед додаткових заходів використовуються ультразвукові та акустичні прилади для відлякування мишоподібних гризунів.

Дератизаційні роботи включають в себе:

  • Установку різного типу обладнання;
  • Регулярну заміну родентицидної принади;
  • Моніторинг та обслуговування механічних пасток;
  • Утилізацію гризунів;
  • Ведення та облік моніторингової документації;
  • Аналіз динаміки чисельності та рекомендації щодо корегувальних дій;

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Компанія PROPECS (Пропекс) надає послуги дератизації на об’єктах харчової промисловості, в супермаркетах, ресторанних комплексах, кафе, складських приміщеннях, елеваторах та інших промислових підприємствах. Знищення гризунів є одним з основних аспектів санітарії підприємства. Регулярна дератизація приміщень збереже продукти і товари від забруднень і псування. PROPECS (ПРОПЕКС) – ліцензована компанія, яка пропонує проведення дератизації вищого рівня, знає як позбутися від щурів, використовуючи сертифіковане обладнання та препарати. Ми не рекомендуємо боротися з гризунами самостійно, тому що це може зашкодити Вашому здоров’ю. Зателефонувавши за номером +380673517077 або заповнивши форму на сайті, наші фахівці дадуть Вам професійну консультацію як позбутися мишей і провести дератизацію безпечно. Організація дератизації на підприємстві запобіжить появі гризунів, а також збереже Ваш бюджет від істотних економічних втрат і зараження небезпечними захворюваннями.