Дератизація. Знищення щурів і мишей на об’єктах

Всім нам відомо, що мишоподібні гризуни завдають істотної шкоди підприємствам харчової та переробної промисловості, складам, супермаркетам, сільськогосподарським комплексам та іншим об’єктам. Але ж щурі, миші і полівки не тільки пошкоджують багатомільйонні запаси продуктів на підприємствах і складах, а й переносять досить серйозні інфекційні захворювання. До них відносять туляремію, чуму, тиф і лептоспіроз. Тому для того, щоб зберегти репутацію закладу або бізнесу, а також здоров’я Ваших споживачів, покупців або співробітників необхідна професійна дератизація.

Більшість людей відчувають неприязнь до таких гризунів, як миші, щурі та полівки, тому їх поява на об’єкті або в ресторані, кафе чи продуктовому магазині викликає величезний дискомфорт.

Дератизація є ефективним методом боротьби з мишами і щурами. Вона має на увазі комплекс превентивних (профілактичних) і винищувальних заходів, які спрямовані на зменшення чисельності гризунів та їх знищення.

Дератизація. Знищення щурів і мишей на об'єктах

Самостійно позбутися мишей і щурів – завдання з непростих, а іноді і зовсім з неможливих. Дератизація вимагає певних знань і досвіду, і, щоб не витрачати бюджет даремно, ми радимо звернутися до професіоналів своєї справи.

Фахівці компанії PROPECS (ПРОПЕКС) в боротьбі з гризунами використовують фізичні і хімічні методи знищення. Залежно від стану об’єкта і його специфіки, підбирається індивідуальна програма захисту від шкідників, а також обираються необхідні препарати.

Дератизація всередині підприємства і на вулиці істотно відрізняється. При здійсненні винищувальних заходів на вулиці, професіонали надають перевагу використанню принадних контейнерів, всередину яких розміщують родентицид для гризунів, або механічним пасткам.

Усередині приміщень компанії використовувати родентицидні препарати заборонено. Тому ефективно справляються з виловом в не запилених місцях живопастки з липкою основою. У разі, якщо специфіка підприємства обумовлюється великою кількістю пилу або сипучих продуктів, рекомендується застосовувати механічні пастки.

Вищезазначене обладнання для дератизації виготовляється в пластиковому, а також металевому варіанті. А для підприємств з підвищеним ризиком пошкодження пасток великою габаритною технікою, карами та іншим, радимо використовувати посилене обладнання.

Важливою частиною захисту підприємств від гризунів є підтримка прийнятного санітарного-гігієнічного стану об’єкту. Наші фахівці розкажуть Вам, які рекомендації допоможуть запобігти появі шкідників на Вашому підприємстві, а також які основні шляхи їх потрапляння і на що потрібно звертати увагу Вам, як Замовнику. Комплексна робота Замовника і Виконавця сприяє здійснювати контролю шкідників більш ефективно і без особливих втрат.

Пам’ятайте, ніхто не застрахований від появи мишей і щурів на об’єктах, і, в разі виявлення хоча б одного шкідника, слід вживати заходів по боротьбі з гризунами негайно. Адже розмножуються вони дуже швидко.

Замовляйте послуги дератизації за номерами телефону +380673517077, +380443617077 або на сайті. Довіртеся професіоналам!

PROPECS – ПРОФЕСІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ШКІДНИКІВ

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter