Дератизація приміщень. Послуги дератизації

Безпека і якість харчових продуктів та сировини – основні фактори, які впливають на здоров’я людини та нації в цілому. Тому згідно вимог українського законодавства, до кінця 2019 року підприємствам на ринку, які працюють з харчовими продуктами, необхідно розробити та впровадити процедури, що засновані на принципах НАССР.

Насамперед, безпека продуктів харчування та сировини полягає у відсутності загрози шкідливого впливу даної продукції на організм людини. Заходи захисту ґрунтуються на системі інтегрованого контролю шкідників (СІКШ) згідно вимог міжнародного стандарту ISO 22000 та НАССР. У основі системи лежить визначення контрольно-критичних точок на підприємстві та їх ретельний моніторинг для запобігання ризиків розповсюдження.

Процес контролю шкідників складається з комплексу послуг, до яких входить дезінфекція, дезінсекція та дератизація.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з процесом дератизації, адже в осінній період збільшується чисельність гризунів: мишей, щурів та полівок.

Дератизація – процес знищення пацюків  та мишей (або їх відлякування), що мають епідеміологічне та санітарно-гігієнічне значення, так як являються переносниками небезпечних захворювань. Дератизація приміщень та території проводиться з метою регулювання чисельності гризунів на об’єкті.

Дератизація приміщень. Послуги дератизації

В основі дератизації лежать два напрямки боротьби з гризунами: профілактичний та винищувальний.

Профілактична дератизація полягає у формуванні таких умов, при яких гризунам буде неможливо існувати на людській території. До цих умов входять підтримка чистоти та порядку на території, а також герметизація шляхів проникнення гризунів на об’єкт.

У випадку, якщо гризуни вже заселили територію підприємства та його приміщення, необхідно проводити винищувальні заходи. До них входять біологічні, хімічні та механічні методи знищення мишей та пацюків.

Механічна дератизація передбачає використання липких пасток для гризунів, а також механічних пасток різних модифікацій, наприклад, РМР або РМК , ультразвукових відлякувачів тощо.

Боротьба з гризунами за допомогою хімічного методу полягає у застосуванні родентицидів.

Біологічний метод дератизації полягає у використанні інших тварин, наприклад, котів або собак, для знищення чисельності гризунів.

Дератизація досягає максимальної результативності при комбінуванні методів боротьби, тобто при використанні механічних або клейових пасток та родентицидів.

Компанія PROPECS (ПРОПЕКС) надає послуги дератизації відповідно вимог міжнародних стандартів лише безпечними та дозволеними препаратами. Вартість послуг по дератизації прораховується індивідуально.

Ми гарантуємо якість та безпеку виконання робіт по дератизації!

Замовити дератизацію приміщень та території можете за номерами телефонів +380673517077, +380443617077 або через форму замовлення на сайті.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter