Дератизація або боротьба з гризунами в Україні

Кожен підприємець з приходом осені приділяє особливу увагу захисту свого бізнесу, адже в цей період гризуни особливо активно мігрують в приміщення в пошуках укриття і їжі. Пробираючись в підприємства і склади, миші і пацюки несуть з собою небезпечні інфекційні захворювання, такі як чума, лептоспіроз, сказ, туляремія і інші, так як є їх переносниками. У разі виявлення перших ознак наявності шкідливих гризунів на Ваших об’єктах, а саме: зіпсовані продукти харчування або упаковка, неприємний запах, послід, дірки в підлозі або стінах, необхідно терміново вживати заходів для їх знищення.

Дератизація – комплекс заходів, спрямованих на знищення гризунів і кротів за допомогою спеціального обладнання і препаратів. Фахівці компанії PROPECS (Пропекс) розуміють принцип розмноження та міграції гризунів, тому для кожного об’єкта надають індивідуальну програму по боротьбі з гризунами, враховуючи всі важливі чинники, необхідні для якісного винищення шкідників.

Дератизація на харчових, логістичних підприємствах, складських об’єктах, елеваторах та закладах сегменту HoReCa починається з первинної інспекції. Під час візиту на підприємство представник компанії оцінює ступінь зараження гризунами, географічне положення, санітарний стан об’єкта. Після цього ми аналізуємо отриману інформацію і підбираємо засоби та обладнання, яке найбільше підходить Вашій специфіці. Далі встановлюємо дератизаційне обладнання і регулярно обслуговуємо його, супроводжуючи все необхідною документацією.

дератизація або боротьба з гризунами в Україні

Впровадження інтегрованої системи контролю шкідників, дотримання графіка дезінфекційних та дезінсекційних заходів, а також застосування різних засобів і методів боротьби сприяє повній ліквідації шкідливих гризунів і мінімізації ризиків, пов’язаних з ними.

Фахівці компанії PROPECS (Пропекс) розроблять і впровадять спеціально для Вас комплексну програму боротьби з шкідниками, засновану на міжнародних стандартах якості, а також нададуть послуги дератизації на території всієї України на високому професійному рівні.

Замовити знищення шкідників Ви можете за номерами телефону +380673517077, +380443617077 або на сайті.

Ми забезпечимо відсутність шкідників на тривалий час!

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter