ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДЕРАТИЗАЦІЙНИХ РОБІТ

Дератизаційні роботи представлені інтегрованими методами захисту від гризунів. Це використання відповідного обладнання та засобів для відлову, отруєння та відлякування гризунів. Зокрема для родентицидної принади використовуються принадні пастки різних модифікацій – пластикового та металевого зразків. Для відлову гризунів в приміщеннях використовуються механічні та клейові пастки.

111

Принадний контейнер КО-1 для розміщення родентицидної принади використовується на зовнішньому периметрі споруд. Виготовлений з оцинкованої сталі 0.55 мм. Родентицидна принада розміщується на спеціальний стрижень, який не дозволяє гризунам розповсюджувати отруту з контейнера. Кришка фіксується в закритому стані, що дозволяє запобігти доступу до отрути нецільових видів тварин та людей. Габаритні розміри: 345 х75х60 мм.

Контейнер для розміщення клейових пасток з метою відлову та знищення гризунів. Використовується в середині приміщень будь-якого типу. Виготовлений з оцинкованої сталі 0.55 мм. В середину контейнера розміщується основа з клеєм, яка після відлову гризунів легко замінюється на нову. Габаритні розміри 275х70х 52 мм.

[vc_separator]

Принадний контейнер Coral для розміщення родентицидної принади використовується на зовнішньому периметрі споруд. Виготовлений з високоякісного поліпропілену. Оснащений блоком зі стрижнем для розміщення принади, який не дозволяє гризунам розповсюджувати отруту з контейнера. Подвійна система блокування на ключ не дозволяє потрапити до родентициду стороннім особам або нецільовим тваринам. Габаритні розміри: 325x255x155 мм.

Посилений контейнер для розміщення клейових пасток з метою відлову та знищення гризунів. Використовується всередині приміщень будь-якого типу. Виготовлений зі сталі 1,5 мм, яка покрита порошковою фарбою. В середину контейнера розміщується основа з клеєм, яка після вилову гризунів легко замінюється на нову. Габаритні розміри 240x83x47 мм.

[vc_separator]

Посилений контейнер для розміщення клейових пасток з метою відлову та знищення гризунів. Використовується всередині приміщень будь-якого типу. Виготовлений з оцинкованої сталі 1.5 мм. В середину контейнера розміщується основа з клеєм, яка після вилову гризунів легко замінюється на нову. Габаритні розміри 240x83x47 мм.

Посилений контейнер для розміщення клейових пасток з метою відлову та знищення гризунів. Використовується всередині приміщень будь-якого типу. Виготовлений з нержавіючої сталі товщиною 5 мм. Дана модель використовується в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи та агресивним середовищем. Габаритні розміри: 240 х83х44 мм.

[vc_separator]
МЕХАНІЧНА ПАСТКА

Механічна пастка для відлову гризунів. Отвір в пастку розміщено таким чином, що гризун може проходити через нього тільки в одному напрямку. Пристрій стійкий до погоднихумов. Виготовлений з твердого пластика. В комплекті додається власний ключ, яким з надійністю можна закрити контейнер, запобігши цим доступ стороннім особам або нецільовим тваринам. Габаритні розміри: 146x162x74 мм.