Де ховаються блохи в квартирі чи будинку?

Блохи – це комахи, які доставляють дуже багато проблем, адже їх складно не тільки виявити, але і позбутися від них.

Як же блохи потрапляють до нас?

Найчастіше наші домашні тварини приносять їх з вулиці, після контакту з іншими зараженими тваринами. Але також і людина може принести з вулиці цих комах на одязі або взутті.

Чи є блохи в квартирі або будинку можна визначити по укусам на тілі людини, що зудять, або по домашнім тваринам, які активно чешуться. Але як виявити місця, де ховаються блохи, і почати активну боротьбу з ними?

Нижче ми розповімо про 5 місць, де можуть ховатися блохи.

  1. Шерсть домашніх тварин

Де ховаються блохи в квартирі та як їх позбутисяНайулюбленіше місце проживання бліх – шерсть домашніх улюбленців. Щоб якомога довше триматися поруч біля джерела живлення, блохи використовують свої сильні кінцівки для міцної зчіпки з шерстю. Залізна хватка блохи пояснюється тим, що їй потрібен постійний доступ до крові для відкладання яєць.

Позбутися від бліх на домашніх тварин можна за допомогою спеціальних засобів – крапель, нашийників, шампунів, таблеток. Це допоможе знищити дорослих особин, але зі шкідниками на інших життєвих стадіях доведеться ще поборотися.

Де ховаються блохи в квартирі та як їх позбутися

  1. На шафах і полицях

Часом домашні улюбленці здатні застрибнути дуже високо. Тому не дивуйтеся, якщо виявите бліх на книжкових полицях або інших меблях. Під час стрибка або ходьби пухнастиків яйця бліх падають, з них незабаром утворюються дорослі особини.

Щоб запобігти розвитку комах, регулярно проводьте вологе прибирання.

  1. ЛіжкоДе ховаються блохи в квартирі. Блохи в ліжку

Якщо Ви сильно любите своїх вихованців і дозволяєте їм ніжитися в Вашому ліжку – не дивуйтеся, якщо незабаром виявите в ній бліх. Найбільш підходящим місцем для розвитку личинок бліх є ліжко і підстилки тварин.

Щоб позбутися від бліх у ліжку, необхідно зняти білизну, ретельно її випрати, а також пропилососити матрац.

 

де ховаються блохи? блохи в квартирі

  1. Килим

Блохи в квартирі чи будинку не відкладають яйця на килимах, але роблять це на улюбленцях. При ходьбі, яйця з вихованця падають і потрапляють на килимові покриття і підлогу. Після чого вони перетворюються в личинки, ті – у дорослих особин. І коли кіт або собака проходять повз, блохи встрибують на нього.

Щоб мінімізувати поширення бліх, пилососьте килими якомога частіше, при цьому відразу ж викидайте вміст пилового мішка. Також періть при високих температурах підстилки тварин. При температурі від 40 до 60 ° C комахи гинуть.

  1. М’які меблі Блохи в кріслі. як позбутися бліх на м'яких меблях

Щілини в кріслах або диванах є відмінним місцем для лялькування. Личинки забираються якомога глибше в меблі, тим самим ховаються від світла і перетворюються на імаго.

Під час знищення бліх на м’яких меблях використовуйте пароочищувач і пилосос. Ретельно обробляйте кожен куточок, стик і щілину.

Також, варто зазначити, що блохи люблять жити в підвалах багатоповерхівок або інших будівель. Тому, варто проводити дезінсекцію підвалів для знищення бліх та інших шкідливих комах.

Більш детальніше про дезінсекцію Ви можете дізнатися тут.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter