Цікаві факти про мух. Інформація про мух

Життя кожної людини тісно пов’язане з різноманітними комахами. Особливо надокучливими є такі синантропні комахи, як мухи. Середовище життєдіяльності людини являється ідеальним для існування мух. Тож пропонуємо Вашій увазі цікаві факти про мух, про які Ви, можливо, не знали, та які допоможуть Вам бути пильними з цими комахами.

На сьогодні фауна містить близько 3 650 видів мух.

Мухи являються переносниками небезпечних інфекційних захворювань, таких як дизентерія, туляремія, туберкульоз, холера, інфекційний кон’юнктивіт. Найчастіше мухи розповсюджують кишкові інфекції.

Ворсистий покрив тіла мухи дає притулок більш ніж 6 мільйонам бактерій різноманітного виду. В свою чергу їх травний канал налічує близько 280 мільйонів бактерій.

Мухи доволі маневрені в повітрі, адже пара прозорих крилець дає можливість здійснювати в секунду більше 300 змахів.

Факти про мух, цікава інформація про мух

Не зважаючи на великі фасеточні очі, мухи не бачать чіткого зображення на значній відстані. Вони починають полохатись на відстані від 40 до 70 сантиментрів, все, що рухається далі – вони не помічають.

Також цікавий факт, зебр мухи цеце не кусають, адже сприймають їх забарвлення  як мерехтіння чорних та білих полос.

Чи задумувались Ви, скільки яєць відкладає звичайнісінька хатня муха? Тож, за своє життя вона відкладає приблизно 3000 яєць! А починає кладку вона вже через три дні після виходу з лялечки.

Мухи полюбляють ласувати гнилими фруктами, тухлим м’ясом та екскрементами. Але тверду їжу вони споживати не можуть, тому перед трапезою вони випускають травні соки на неї. Разом з травним соком на їжу та інші продукти харчування потрапляє незлічена кількість бактерій, непомітних для людини, які згодом потрапляють в її організм. Тому дуже важливо завжди дотримуватись правил гігієни!

Але мухи несуть не тільки шкоду, їх личинки користуються популярністю у рибалок, допомагаючи ловити рибу.

Також існують мухи, від яких є користь. До прикладу, муха тахіна  регулює чисельність вогнівок, шовкопрядів, листовійок, відкладаючи в личинки та тіла дорослих особин свої яйця.

Кімнатна муха не завжди є сприйнятливою до деяких видів пестицидів, тому важливо підходити до боротьби з комахами комплексно. Компанія PROPECS (ПРОПЕКС) пропонує індивідуальну систему захисту від шкідників для кожного клієнта, беручи до уваги специфіку компанії, а також біологію комах.

Цікаві факти про мух, інформація про мух

Сподіваємось, факти про мух були цікавими та пізнавальними. І, в разі виявлення проблем, пов’язаних з даними комахами, Ви можете замовити знищення мух, або дезінсекцію, на нашому сайті через форму замовлення, або зателефонувавши за номерами телефонів +380673517077, +380443617077. Наші фахівці нададуть професійну консультацію щодо боротьби зі шкідниками на об’єктах будь-якої складності.

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter