Як позбутися від цвілі та чим вона небезпечна?

При підвищеній вологості в приміщеннях Ви часто можете помітити чорні плями, які досить-таки важко, а в деяких випадках, неможливо видалити за допомогою підручних засобів. Ці чорні плями і є цвіль, або цвілеві гриби. Вони постійно присутні в повітрі в стані спокою, але при наявності сприятливих для них умов (тепла і вологості) починають активно розвиватися.

Думаючи, що цвіль є всього лише естетичної проблемою і її не потрібно вирішувати в екстреному порядку – Ви глибоко помиляєтеся.

Чим небезпечна цвіль?

Шкода від безпечної на перший погляд цвілі полягає в наступному:

  • будівельні та оздоблювальні матеріали під впливом цвілі з часом деформуються і призводять до руйнування споруди;
  • складське устаткування, а також різні меблі, текстиль і т. д. псуються;
  • поява грибка на стінах і інших конструкціях призводить до зниження їх експлуатаційних характеристик;
  • небезпечна цвіль не тільки для будматеріалів, а й для здоров’я людей.

Завдаючи величезної шкоди здоров’ю, цвіль пригнічує імунітет, тим самим викликаючи алергічні реакції, астму, туберкульоз і навіть онкозахворювання. Через це питання «як позбутися цвілі» залишається актуальним постійно.

При виявленні перших ознак наявності цвілі потрібно діяти негайно, адже розмножуючись, вона викидає велику кількість спор у повітря. Вдихаючи їх, людина наражається на небезпеку. Особливо, якщо Ваш клієнт вдихне цвіль під час відвідування Вашого закладу (ресторану, кафе, супермаркету) або підприємства. Тому основне завдання підприємців – зберегти здоров’я своїх співробітників і клієнтів.

Як позбутися від цвілі?

як позбутися цвілі

Для знищення бактерій і патогенної мікрофлори компанія PROPECS (Пропекс) пропонує послуги дезінфекції. Під час робіт фахівці використовують високодієві дезінфектанти.

Дезінфекція – найбільш швидкий і ефективний метод запобігання розвитку небезпечних грибів на харчових і переробних виробництвах, складських і логістичних центрах, а також супермаркетах, магазинах, кафе, ресторанах.

 

Самостійне проведення робіт з дезінфекції загрожує низькою ефективністю і відсутністю тривалого результату. Процес дезінфекції, який проводиться професіоналами нашої компанії, має успіх тому, що в залежності від ступеня складності ураження пліснявою ділянки, ми підбираємо дезінфікуючі засоби, які добре себе зарекомендували для даних робіт.

Цвіль на стіні – проблема, яка потребує негайного вирішення.

Ви зможете з легкістю позбутися від цвілі або отримати детальну відповідь на питання «чим небезпечна цвіль» зателефонувавши за номерами телефону +380673517077, +380443617077.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter