Боротьба з тарганами. Як підготуватися до дезінсекції?

Одними з найбільш неприємних комах є таргани. І всім добре відомо, що їх наявність – це не тільки естетична проблема, але і значна економічна шкода, яку вони завдають забруднюючи продукти харчування, сировину і обладнання. Крім цього, таргани є механічними переносниками збудників інфекційних захворювань і причиною алергічних реакцій у людей. Тому дезінсекція, тобто професійна боротьба з тарганами – єдиний ефективний метод захисту Вашого персоналу, відвідувачів і бізнесу в цілому від неприємних наслідків.

Перед проведенням робіт по дезінсекції, Вам необхідно приділяти особливу увагу підготовці приміщень, а також їх експлуатації після завершення робіт. Це необхідно для досягнення ефективної співпраці між Вашим підприємством та підприємством з контролю шкідників.

На які пункти слід звернути увагу при боротьбі з тарганами?

  1. Відповідальна особа на підприємстві, призначена керівництвом, перед проведенням робіт по знищенню тарганів, зобов’язана проінформувати персонал в майбутніх роботах, а також про тимчасову заборону знаходження в приміщеннях. Відповідальна особа повинна гарантувати дотримання співробітниками часу експозиції і часу початку користування приміщеннями після проведення послуги.
  2. Під час обробки співробітникам підприємства заборонено проводити будь-які виробничі операції в оброблюваних приміщеннях.
  3. Всі продукти харчування не повинні знаходиться в приміщенні під час обробки, або повинні бути щільно закриті в герметичних контейнерах і поверх замотані стрейч-плівкою.
  4. У момент проведення робіт слід відключити подачу електроенергії, вимкнути приточну і витяжну вентиляцію та кондиціонери. Перевірити, чи закриті герметично вікна.
  5. Для вільного переміщення працівників на об’єкті та якісного виконання робіт, між обладнанням і стінами необхідно забезпечити достатню ширину – не менше 40-50 см.
  6. Забезпечити освітлення в приміщенні, де буде проводитися обробка.
  7. В обов’язковому порядку попередити охорону об’єкта про заплановані роботи для забезпечення особистої і громадської безпеки.
  8. Після обробки приміщення повинно бути ретельно вимито і провітрено витяжним пристроями або за допомогою відкритих вікон. Терміни експозиції Вам повідомить фахівець, який проводив роботи.
  9. У майбутньому дотримуватися прийнятного санітарно-гігієнічного стану об’єкту, а також правил зберігання продуктів, обладнання, утилізації сміття, відходів. Адже ці фактори можуть являти собою ризики для розмноження шкідників.
  10. Вхід в приміщення після обробок дозволяється тільки після завершення експозиції.

Боротьба з тарганами – досить кропіткий і вимагаючий уваги до деталей процес. Тільки налагоджена спільна робота Замовника і Виконавця гарантує високі результати робіт.

боротьба з тарганами, дезінсекція, знищення тарганів

Щоб уникнути неприємних ситуацій, не намагайтеся самостійно проводити дезінсекцію. Адже роботи повинні проводиться суворо з дотриманням всіх норм і правил безпеки персоналу і клієнтів.

Довірте цей процес професіоналам. Ефективна боротьба з тарганами допоможе захистити Ваш бізнес від втрат. Замовляйте послуги дезінсекції за номерами телефону +380673517077, +380443617077.

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter