Боротьба з тарганами: професійна дезінсекція від PROPECS

Майже кожен підприємець стикався з проблемою наявності тарганів на виробництві, складах, установах сегменту HoReCa та інших приміщеннях. Ці шкідники є не тільки переносниками різних інфекційних захворювань, а й можуть пошкоджувати харчові продукти, шкіряні вироби, рослини, служити причиною замикань, пробираючись всередину електрощитової системи, а також викликати негатив у клієнтів. Тому слід негайно почати боротьбу з ними.

Для ефективного проведення робіт зі знищення тарганів доцільно звернутися до професіоналів, які дотримуються певного плану дій і мають багаторічний досвід роботи з даною проблематикою.

tarakany
Щоб провести дезінсекцію якісно, ​​фахівці компанії PROPECS (ПРОПЕКС), в першу чергу, здійснюють санітарно-епідеміологічний огляд приміщення для визначення місць проживання шкідників і їх чисельності. Потім формується індивідуальна система контролю шкідників, і, відповідно до специфіки кожного підприємства, приймається рішення про використання відповідного методу боротьби з тарганами.

Наступним етапом йде підготовка приміщення до проведення послуги, потім – сама дезінсекція.

Процес знищення тарганів не рекомендується здійснювати самостійно, так як він вимагає злагодженої роботи професіоналів і поетапного виконання всіх процедур.

Фахівці компанії PROPECS (Пропекс) радять після проведення дезінсекційних робіт дотримуватися профілактичних заходів з метою запобігання появи тарганів в майбутньому, а саме:

  1. Стежити за чистотою на Вашому підприємстві, зберігати їжу в герметичному посуді, прибирати залишки їжі або сировини, промивати раковини або місця приготування їжі.
  2. Своєчасно виносити сміття, стежити, щоб працівники не зберігали його в шафці під раковиною або складали переповнені пакети біля вхідних дверей.
  3. Перевіряти і усувати течі. Адже таргани можуть прожити без їжі значну кількість часу, але вони дуже потребують води. Тому необхідно регулярно перевіряти потенційно небезпечні місця (бачок унітазу, раковини, стики труб) на предмет протікання, насухо протирати поверхні і підлоги.
  4. Герметизувати тріщини і можливі місця проникнення тарганів та інших шкідників на Ваше підприємство. А вентиляційні отвори потрібно закривати спеціальною дрібною сіткою, через яку комахи не зможуть пролізти.

Для отримання детальної консультації з дезінсекції та відповідей на питання, що цікавлять, Ви можете звернутися до наших фахівців, зателефонувавши за номером +38067 351 70 77 або написавши на пошту office@propecs.ua.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter