Боротьба з комарами: народні vs. сучасні методи

Період тепла та дощів в Україні провокує активність таких комах, як комарі. Надмірна волога сприяє їх стрімкому розмноженню. Їхні укуси можуть бути надзвичайно небезпечними, адже у деяких випадках вони викликають алергічні реакції у вигляді свербіння або почервонінь, а також можуть сприяти захворюванню на енцефаліт. Тому боротьба з комарами вимагає серйозного ставлення.

Позбутися комарів можна як народними методами, проте вони можуть бути ефективні не на всі 100%, так і сучасними методами.

Розглянемо декілька варіантів боротьби за допомогою народних методів.

Існує теорія, що ненажерливі комарі не полюбляють аромат ефірних олій. Зокрема це олії лаванди, м’яти, валеріани, евкаліпта, герані, чайного дерева або чебрецю. Щоб позбутися комарів у квартирі, необхідно додати пару крапель ароматичної олії в аромалампу або змочити нею ватний диск і розмістити його неподалік вікна.

Якщо Ви вирішили вийти на прогулянку та хочете, аби комарі Вас не зачіпали, змішайте декілька краплин ефірної олії в крем або лосьйон для тіла та змастіть відкриті ділянки тіла. Боротьба з комарами: народні vs. сучасні методи

Під час відпочинку на природі киньте в багаття шишки від ялини або сухі гілки хвойних дерев.

Для захисту від укусів комарів протягом двох годин приготуйте відвар з гвоздики та збризніть відкриті ділянки тіла.

До сучасних методів боротьби з комарами відносять репеленти, фумігатори та інсектицидні прилади для знищення комах (лампи-знищувачі).

Репеленти допоможуть відлякати комарів, а не знищити їх. Вони представлені хімічними засобами, через які комахи не будуть до Вас наближатися.

Застосування фумігаторів знищує комарів шляхом отруєння газами або парами.

Боротьба з комарами стає значно результативнішою, якщо в приміщенні або на подвір’ї встановити інсектицидні прилади для знищення комах.

Лампи-знищувачі бувають двох видів: з розрядною решіткою та липким екраном.

Винищувачі з розрядною решіткою діють за наступний принципом: світло від люмінесцентних ламп приваблює комарів до приладу, зі сторін якого розміщені залізні решітки, які знаходяться під напругою. Торкаючись до решіток, комахи отримують розряд електричного струму, гинуть та скупчуються в нижньому піддоні, який згодом легко очищується. Дані лампи не рекомендується розміщувати поблизу відкритих продуктів.

Електричні прилади з липким екраном є досить безпечним засобом для боротьби з комарами. Принцип дії полягає у привабленні комарів люмінесцентними лампам, після чого вони приклеюються до липкого екрану, що розташований всередині лампи або в її нижній частині. Після заповнення екрану відловленими комахами він без особливих зусиль замінюється на новий. Такі прилади існують з різним радіусом дії, тому Ви можете обрати саме ту, що підходить Вам.

Електричні пастки з липким екраном та розрядною решіткою Ви можете придбати за наступним посиланням https://www.propecs.ua/product-category/01insektyczydne-obladnannya/ .

Боротьба з комарами вимагає чималих зусиль, але якщо Ви хочете зберегти свій час, звертайтесь до професійних компаній, які надають послуги дезінсекції. Обробка території від комарів допоможе ефективно та швидко від них позбутися, адже згубно діє не лише на дорослі особини, а й на личинки.

Наша компанія проводить послуги по обробці території від комарів сучасним обладнанням та дозволеними препаратами, тому за безпечність виконання робіт Ви можете не перейматися.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter