Блохи: звідки беруться і як позбутися

Домашній улюбленець став часто чухатися, а у себе на ногах Ви помітили маленькі червоні цятки, які сверблять? У нас для Вас погана новина – у Вашому домі завелися блохи.

Блохи – це маленькі безкрилі кровоссальні комахи-паразити. Вони в основному переміщуються стрибками, які можуть досягати 30-33 см у висоту і 20-40 см в довжину.

На жаль, всіх бліх, які є у Вас в приміщенны, не злічити. Так як маленькі кровопивці, які стрибають по квартирі або будинку, є всього лише їх видимою частиною. Дорослі особини складають лише 5% від їх загальної популяції. Основна маса приходиться на яйця і становить 50%. У свою чергу личинки займають 35%, а лялечки – 10%. Тому боротьба з блохами не закінчиться тільки знищенням дорослих особин, необхідно впливати на всі стадії їх розвитку.

Напевно, кожен з нас задавався питанням, чому блохи кусають людину. Все просто! Для можливості розмножуватися, блохам необхідно отримувати кров, паразитуючи на тварин. У разі, якщо тварин в приміщенні немає, вони ласують кров’ю людини.

Стрімке розмноження комах пояснюється тим, що в день самка здатна відкласти до 10 яєць. А за своє життя, яка може тривати від 3 до 18 місяців, близько 400 яєць.

Звідки ж беруться блохи в приміщенні?

У містах основним осередком поширення бліх є підвали багатоквартирних будинків, так як там найбільш комфортні умови для їх життєдіяльності: бродячі тварини, вогкість і теплові мережі. Опісля вони пробираються в квартири. У цьому випадку найбільше страждають жителі нижніх поверхів.

Так само в будинок вони потрапляють на шерсті домашніх тварин після прогулянок, або на одязі людей.

Наявність в приміщенні однієї блохи через деякий час обернеться їх безліччю, так як сприятливі умови в квартирі або будинку сприяють їх активного розмноження.

Позбутися від бліх завдання не з простих.

Перш за все важливо визначити осередок поширення бліх, ліквідувати його і одночасно здійснювати обробку всіх інших приміщень. Дезінсекція від бліх – дієвий спосіб позбутися від них.

Блохи: звідки беруться і як позбутися

Кожен випадок зараження блохами індивідуальний, тому, перед проведенням дезінсекції, необхідно врахувати ряд факторів, які впливають на ефективність робіт, а також підібрати відповідні препарати.

Ретельне прибирання, підтримка прийнятного санітарно-гігієнічного стану приміщень, регулярне вичісування і обробка домашніх улюбленців ветеринарними засобами від бліх допоможуть мінімізувати темпи їх розмноження в квартирі або будинку.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter