Акарицидна обробка допоможе вберегтися від кліщів

Кліщі розпочинають свою активність у квітні-травні, тому вже від сьогодні Ваш захист від них має набирати обертів. Акарицидна обробка території від кліщів допоможе захистити Вас та Ваш бізнес від неприємних наслідків від їх укусів.

Акарицидна обробка територій проводиться з метою знищення популяції кліщів на відкритих ділянках, таких як парки, сквери, ліси, прибудинкові ділянки, території підприємств, готелей, ресторанів тощо. Така обробка здійснюється спеціальними засобами, а саме –  дозволеними репелентами та акарицидами. Під час проведення робіт використовується професійне обладнання. Самостійна обробка від кліщів може завдати шкоди Вашому здоров’ю, адже дуже важливо дотримуватись всіх інструкцій та правил проведення.

Чому кліщі настільки небезпечні та навіщо боротися з ними?

Кліщі – це дрібні членистоногі тваринки, які харчуються кров’ю. Під час укусу передають збудників небезпечних інфекційних захворювань. До них відносять кліщовий вірусний енцефаліт, кліщовий бореліоз або хворобу Лайма тощо.

До перших проявів кліщового вірусного енцефаліту відносять гарячку, головний біль, нудоту, блювання та порушення сну. При зараженні під удар потрапляє центральна нервова система, внаслідок чого можливі серйозні наслідки.

Хвороба Лайма ідентифікується головним болем, млявістю, ломотою у тілі, а також почервонінням на місці укусу. У випадку, якщо не звернутися відразу до лікаря, ймовірність ураження суглобів, шкіри, серцево-судинної та нервової системи надзвичайно зростає.

Необхідно бути особливо уважними, адже до медичних закладів щорічно звертаються понад 20 тисяч людей із укусами кліщів. Тому якщо Вас чи Ваших клієнтів вкусив кліщ, необхідно не просто самостійно видалити кліща та його залишки зі шкіри, але й  відразу звернутись до лікаря.

Хочемо надати декілька порад, як вберегтися від кліщів у повсякденному житті:

  • Під час прогулянки обов’язково одягайте одяг з довгими рукавами, косинки, кепки, шапки. Бажано надавати перевагу світлим відтінкам в одязі, так легше буде виявити кліща.
  • Користуйтеся аерозолями від кліщів для захисту. Скористатися ним потрібно перед прогулянкою, а у разі, якщо тривалість дії засобу невелика, необхідно повторити процедуру. Обов’язково читайте інструкцію перед використанням.
  • Що 2 години оглядайте дітей, себе та хатніх тваринок для виявлення кліщів.
  • Під час пікніку звільняйте місце від чагарників, сухого листя, трави або гілок в радіусі двадцяти метрів.
  • Так як кліщі міцно чіпляються до одягу, по приходу додому обов’язково зніміть та огляньте одяг. Після чого одразу його виперіть та  випрасуйте. Пам’ятайте, витрушування одягу не допомагає позбутися від кліщів. Також не забувайте про сумки, пледи та інше.
  • Ретельно оглядайте домашніх улюбленців на наявність кліщів після прогулянки.

Кліщі частіше перебувають на відкритих ділянках, тому власникам  готельно-ресторанного бізнесу потрібно проводити не лише профілактичні заходи від боротьби з кліщами, але й професіональні обробки. Адже, відсутність кліщів на Вашій території не тільки збільшить прибутки, але й не псуватиме репутацію. Тож для того, аби захиститися від кліщів, звертайтеся до спеціалістів компанії PROPECS (ПРОПЕКС). Акарицидна обробка професійного рівня виконується згідно відповідних норм та правил. Замовити обробку від кліщів Ви можете за номерами телефонів +380673517077, +380443617077.

 PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників.

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter