10 фактів про гризунів, які необхідно знати

Кожна людина неодноразово стикалася з гризунами, які викликають не тільки неприємні емоції при їх вигляді, але і асоціації зі стихійними лихами. Мало хто знає, що щури і миші в пошуку притулку та їжі, готові долати відстані в 3-5 км, так як людське середовище проживання ідеальне для них. Щоб виграти вічне протистояння людини з мишами і щурами, ми хочемо розповісти Вам 10 фактів про гризунів, які допоможуть краще про них дізнатися.

10 фактів про гризунів. Дератизація. Знищення мишей та щурів

  1. У щурів і мишей хороші фізичні здібності, вони вміють добре бігати, лазити по різних поверхнях, канатах, стрибати і навіть плавати.
  2. Спритність гризунів дивує. Вони можуть пролізти в дірку, яка в діаметрі в кілька разів менше їх тіла.
  3. Ці шкідники досить швидко розмножуються. Наприклад, одна самка щура в рік приносить від 6 до 8 виводків.
  4. Гризуни досить обережні. Під час боротьби з ними, не всі шкідники з’їдають отруйну принаду відразу. Вони спочатку куштують частування, і, в разі, якщо відчують себе погано, більше до нього не торкаються.
  5. Миші і щурі абсолютно не вибагливі. Вони з легкістю переносять спеку і холод. Тому без проблем живуть в жарких котельнях будинків і холодних амбарах з зерном.
  6. Гризуни – переносники таких захворювань, як тиф, лептоспіроз та інших вірусів.
  7. Шкідники живуть на одному місці до тих пір, поки не закінчаться продукти для їх життєдіяльності. Можна сказати, що саме за кількістю доступної їжі можливо визначити кількість гризунів.
  8. Дані гризуни ненажерливі. Один щур за рік здатен з’їсти більше 10 кг різних кормів. Але основний збиток вони наносять, надкушуючи продукти харчування та інші речі.
  9. Щури володіють сильною імунною системою, тому швидко звикають до різних отрут і принад. А потомство, яке вони народжують, вже менш вразливе до отрути.
  10. Ці шкідливі звірята досить агресивні. Нападають на людей вони в тому випадку, якщо іншої їжі їм не знайти. В агресивному стані щур здатен стрибати у висоту на 150 сантиметрів.

Не варто недооцінювати цих шкідників. Адже вони завдають не тільки фізичну шкоду, але і доставляють економічні збитки. Тому в разі виявлення мишей і щурів на Вашому підприємстві, негайно вживайте заходів захисту свого бізнесу, адже розмножуються вони дуже стрімко.

Ми допоможемо позбутися від гризунів безпечно і професійно. Послуги дератизації Ви можете замовити за номерами телефону +380673517077, +380443617077.

PROPECS (ПРОПЕКС) – професійний контроль шкідників

Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter