КОНТРОЛЬ ПТАХІВ комплекс спеціальних заходів із застосуванням різних методів і засобів, спрямованих на попередження проникнення птахів на територію і в приміщення підприємства.

Враховуючи особливості сучасного розвитку санітарно-гігієнічного стану на підприємствах харчової промисловості, особливо впродовж останнього часу, все більш актуальною є проблема масової появи птахів, як на території, так і їх потрапляння в середину складських та виробничих приміщень. Проблема з птахами актуальна і в логістичних центрах, торгівельних мережах, полігонах, аеродромах, також і на підприємствах сільськогосподарського призначення (елеватори, комбікормові заводи, склади по зберіганню готової с/г продукції).

Багато людей також стикаються з необхідністю відлякування птахів від власного житла, коли пернаті у великій кількості збираються на дахах і горищах житлових і присадибних приміщень створюючи багато проблем у власній оселі.

Як правило, за видовим складом птахів визначають метод та певні засоби для їх відлякування. Однак, практичний досвід вкотре доводить необхідність використання комплексного методу в який входить низка засобів по відлякуванню різних видів птахів.

Фахівці орнітологи зможуть надати в зручний для Вас час безкоштовну консультацію та запропонують найбільш ефективний метод вирішення проблеми:

  • Звукові біоакустичні відлякувачі;
  • Візуальні відлякувачі птахів;
  • Проти присадні засоби;
  • Муляжі хижих птахів;
  • Репелентні засоби від птахів;

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ