Дезінсекція — комплекс спеціальних заходів за допомогою використання механічних, фізичних, хімічних і біологічних засобів, з метою локалізації та ліквідації шкідливих кліщів та комах.

Серед основних  механічних засобів, які використовуються для дезінсекційних робіт Нашою компанією є такі:

електричні прилади (або інсектицидні лампи) для вилову літаючих комах. Дані прилади представлені різноманітним модельним рядом для будь якого типу приміщень. Вони відрізняються між собою зручним дизайном, різним спектром та радіусом дії, з наявністю липкого або феромонного екрану а також моделей з електричною решіткою;

липкі феромонні пастки для відлову, як повзаючих так і літаючих комах. Дані пастки відрізняються різним складом феромону з метою постійного моніторингу або відлову комах за їх певним видовим складом;

механічні пастки для вилову комах — використовуються за допомогою використання методу харчових принад що є доволі зручним та економічно ефективним рішенням.

В основі фізичного методу проводяться заходи з термічної обробки, будь якої продукції рослинного походження.

Хімічні методи включають застосування отруйних для комах та кліщів хімічних речовин, зокрема  використання акарицидів та інсектицидів широкого спектру дії. Інсектицидні препарати поділяються на різні групи за характером дії: контактні – проникають крізь зовнішні покриви комах, кишкові – потрапляння інсектициду через органи травлення та інсектициди фумігантної дії – проникають через органи дихальної системи комах.

Серед біологічних засобів активно використовуються репеленти рослинного походження в залежності від видового складу шкідливих комах.

Виникли додаткові запитання?

Ми з радістю дамо на них відповідь. Консультація з виїздом на об'єкт абсолютно безкоштовна!

Гарантія

Наші клієнти проходять 100% міжнародних аудитів

Якість

Використовуємо тільки перевірені та сертифіковані препарати

Надійсть

Нас обирають транснаціональні корпорації

Результат

Забезпечуємо захист від шкідників 24/7
НАМ ДОВІРЯЮТЬ